dr inż. architekt DARIUSZ KRONOWSKI

Upranienia budowlane do projektowania bez ograniczeń wpis w Małopolskiej Okręgowej Izbie Architektów MP-1449, MPOIA/102/2008,

Architekt. Członek Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej od 2008 roku. Specjalizuje się w projektowaniu budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych, budynków biurowych, magazynowych i przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej, zamieszkania zbiorowego, a także energooszczędnych, pasywnych oraz budynków w technologii szkieletowej. Ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej w 2003 roku na tym samym wydziale uzyskał tytuł doktora nauk technicznych. Nauczyciel akademicki na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.

mgr inż. architekt SANDRA KRONOWSKA
Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń wpis w Małopolskiej Okręgowej Izbie Architektów MP-1724, MPOIA/008/2011,

Architekt. Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej w 2006 roku. Członek Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej od 2011 roku. Specjalizuje się w zakresie planowania przestrzennego i urbanistycznego, budynków użyteczności publicznej, zamieszkania zbiorowego, budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych, projektów wnętrz i konserwacji zabytków. Obecnie należy do MPOIA.

mgr inż. architekt VLADYSLAV TORBIAK

Architekt. Doświadczenie przy sporządzaniu projektów architektoniczno-budowlanych, dokumentów formalno-prawnych, wykonywanie wizualizacji architektonicznych.

 

Architekci wyróżnieni w katalogach i na wystawach Architekci Małopolski 2010, 2017, 2021