dr inż. architekt DARIUSZ KRONOWSKI

Upranienia budowlane do projektowania bez ograniczeń wpis w Małopolskiej Okręgowej Izbie Architektów MP-1449, MPOIA/102/2008,

Architekt. Członek Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej od 2008 roku. Specjalizuje się w projektowaniu budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych, budynków biurowych, magazynowych i przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej, zamieszkania zbiorowego, a także energooszczędnych, pasywnych oraz budynków w technologii szkieletowej. Ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej w 2003 roku na tym samym wydziale uzyskał tytuł doktora nauk technicznych. Prowadzi również zajęcia ze studentami na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.

mgr inż. architekt SANDRA KRONOWSKA
Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń wpis w Małopolskiej Okręgowej Izbie Architektów MP-1724, MPOIA/008/2011,

Architekt. Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej w 2006 roku. Członek Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej od 2011 roku. Specjalizuje się w zakresie planowania przestrzennego i urbanistycznego, budynków użyteczności publicznej, zamieszkania zbiorowego, budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych, projektów wnętrz i konserwacji zabytków. Obecnie należy do MPOIA.

mgr inż. architekt VLADYSLAV TORBIAK

Architekt asystent. Doświadczenie przy sporządzaniu projektów architektoniczno-budowlanych, wykonywanie wizualizacji architektonicznych.

 

Architekci wyróżnieni w katalogach i na wystawach Architekci Małopolski 2010, 2017, 2021